סרטי תדמית

סרט התדמית הראשון שביימתי והפקתי היה עבור חברת מחשבים בחיפה. זה היה בשנת 1984. בעזרת הסרט גייסה חברת המחשבים הון בבורסה האמריקאית בניו-יורק, ובשנים הבאות עשתה בסרט שימושים מגוונים רבים אחרים: גיוס משאבים, הצגת החברה באופן קצר וממצה בפני אורחים ולקוחות מהארץ ומחו"ל ועוד.

סרט תדמית הוא כלי שיווקי רב עוצמה המשמש חברה, מפעל, עמותה או אדם פרטי שמעונין לפרסם יצירה או מוצר בצורה הטובה ביותר בפני הקהל הרחב. אורך אופטימלי של סרט תדמית צריך שיהיה קצר בדרך כלל, קצבי (בהתאם לנושא), יעיל ואפקטיבי.
במשך השנים ביימתי והפקתי סרטי תדמית רבים עבור מפעלים, חברות, עמותות מוסדות חינוך ואף עבור אנשים פרטיים.

"הנשמה שבחומר" הוא דוגמא לסרט תדמית ארוך שנעשה בסגנון תיעודי אמנותי. את הסרט שאורכו 25 דקות הפקתי וביימתי בשנת 1984, והוא עוסק ביצירתה ופועלה של האמנית הפסלת לאה מג'רו מינץ ושודר בטלוויזיה החינוכית מספר פעמים, בערוץ 2 ובכמה תחנות טלוויזיה בארה"ב. כמו כן הוא מוקרן ברחבי העולם על ידי נספחי התרבות של ישראל.

דוגמא לסרט תדמית תעשייתי הכנתי עבור חברת בייטמן הנדסה, חברה בינלאומית שיש לה סניפים בכל רחבי העולם וגם בישראל. הסרט שאורכו המקורי הוא 7 דקות הופק בשתי גרסאות: אנגלית ועברית, והופק על ידי אולפני הבירה.

דוגמא נוספת לסרט תדמית הוא סרטון באורך של דקה על פארק התעשייה בתפן. הסרטון הוא אחד מתוך סדרה של עשרה סרטוני תדמית אשר יצרתי עבור תחנת הטלוויזיה של נשיונל גיאוגרפיק ובשיתוף עם פארק התעשייה בתפן. הסרטונים מציגים את הפעילויות המגוונות המתרחשות במקום אשר משולבים בו אמנות עם תעשייה.

הנה דוגמאות נוספות לסרטוני תדמית שיצרתי בנושאים שונים ולמטרות מגוונות.
רשימה מייצגת של סרטיי.

×

שלח הודעה :